Back to Top

ŠIP-KÁRY 1/2023

Kategorie:
Volnočasovky
Datum
15. únor 2023 17:30 - 21:00
Místo konání:
Praha 4 - K Horkám 1
Česko

Přijďte s námi potrénovat šipky!

Místo konání: SB Centrum Chodov, K Horkám 1, Praha 4

Čas: 17:30 - 21:00

K účasti je třeba se přihlásit (hlaste se Věře Malé telefonicky na číslech 224 826 078 nebo 736 485 859, případně prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Účastnický příspěvek 20,- Kč na místě hradí všichni účastníci (i ti, kteří nehrají). Mějte připravenou přesnou částku. Účastnický poplatek 50,- Kč / osoba.

Veškeré potřebnosti ke hře je možné si na místě zapůjčit.

Poznámka: Prostory SB Centra se rekonstruují. V případě, že trénink nebude možné realizovat, ozveme se přihlášeným telefonicky nebo mailem.

V únoru budou šipky pro tento rok testovací. V salonku, kde hrajeme, bude pravděpodobně více herních strojů a bude tedy do značné míry záležet na zájmu ostatních návštěvníků restaurace, jaký bude náš hrací a manipulační prostor. Prodlouženou stolovou úpravu, na kterou jsme doposud zvyklí, máme pro únor zatím přislíbenou. Březnový termín bude na základě únorové zkušenosti operativně řešen a přihlášené budeme včas informovat. Jarní a letní tréninky plánujeme přesunout do venkovních prostor.