Klub TÚRA POV je určen členům POV, které lákají výlety a nelekají překážky. Každoročně organizujeme 15 - 20 výletů po České republice, snažíme se hledat a mapovat trasy a místa, která nabízejí turistické zážitky i lidem na vozíku. Bez překonávání jistých obtíží, zejména bariér, to občas nejde, ale o každém výletu se snažíme přinést dostatek informací tak, aby se mohl každý turista rozhodnout, zda jej zvládne, případně jakou dopomoc bude potřebovat. Potřebuje-li turista osobní doprovod, musí si ho zajistit sám.

Výlety dělíme na:

Volné výlety mají volný program, v místě, kam se vypravíme, bude rozchod a každý si bude moci zařídit program podle svého.

Poznávací výlety mají daný program, většinou se během dne navštěvuje více míst.

Turistické výlety jsou náročnější na počet ujetých kilometrů, které zdolává celá skupina turistů společně v doprovodu organizátorů.

Dopravu zajišťujeme z místa bydliště speciálními mikrobusy s plošinou. Do Klubu TÚRA je třeba se přihlásit a členové Klubu TÚRA platí roční členský příspěvek 150,- Kč.  Příspěvek musí být uhrazen do konce března daného roku. Podrobnosti o výletech, účastnických poplatcích a další potřebné informace v průběhu roku dostávají pouze přihlášení členové klubu. Přihlašování na výlety je písemné. Výletujeme od dubna do října. Výlety se konají jak ve všední dny, tak o víkendu.

Členství v Klubu Túra se musí každý rok obnovovat. Máte-li zájem stát se členem Klubu TÚRA, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem Věru Malou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).