Back to Top

Ohlédnutí za Pochodem Praha Prčice

V sobotu 18. května 2024 se konal 57. ročník legendárního Pochodu Praha Prčice (PPP). Jsme rádi, že jsme už více jak dvě desetiletí jeho součástí. Organizujeme speciální vozíčkářskou trasu z Miličína. Chceme za tuto příležitost poděkovat hlavním organizátorů, chceme poděkovat všem, kteří se do letošního pochodu pustili i přes nepřízeň počasí, a děkujeme těm, kteří s organizací v tomto roce pomohli. Děkujeme Tereze, Kubovi, Ondrovi, Michalovi, Olze, Simoně a Martinovi, dobrým duším letošního ročníku. 

Vyšly třetí Noviny POV roku 2024

Vyšly třetí NOVINY POV roku 2024. Naleznete v nich přehled VOLNOČASOVEK na měsíce červen, červenec a srpen, pozvánku na Narozeniny POV, základní informace o 42. ročníku Sportovního setkání (nejen) vozíčkářů - Hvězdě 2024 a informace o změnách v ceníku Bezba dopravy. Přejeme vám pohodové léto.

Pochod Praha Prčice

V sobotu 18. května se uskuteční 57. ročník nejznámějšího českého dálkového pochodu, Pochod Praha Prčice. Pražská organizace vozíčkářů je i letos patronem speciální 13 kilometrů dlouhé trasy z Miličína. Informace pro pochodníky, kteří na se tuto trasu chystají, naleznete zde: https://pov.cz/akce/pochod-praha-prcice.

Ti z vás, kteří chtějí využít nabídky hromadného zájezdu na akci, se musejí přihlásit nejpozději 5. května. Po tomto datu bude fixně objednána doprava a dodatečné přihlášky nebudeme moci přijímat. 

Turisty, kteří se do prostoru startu dostaví po vlastní ose, upozorňujeme, že se také musejí přihlásit a nahlásit, zda využijí dopravu řidičů z cíle zpět na místo startu. Všechny podrobné informace naleznete na odkazu viz výše. Novinkou letošního roku je, že si na dopravu budete muset koupit kupón již při startu. Lidé bez kupónu se do svozu nedostanou. Chceme tak předejít nepříjemným situacím, kdy se pro dopravu do Miličína rozhodli i Ti, kteří si ji původně neobjednali. Kapacita je omezena a nejsme schopni ji navýšit. Proto zpět na start přepravujeme jen řidiče, kteří si pak zbytek posádky musejí vlastním vozem vyzvednout v Přestavlkách (cca 900 metrů od centra Sedlce - Prčice).

Pokud máte jakékoliv dotazy, volejte Jarku Frankovou na telefon 731 469 084.

 

Přihlášky na Abilympiádu 2024 do 14. dubna

Do 14. dubna mají zájemci možnost přihlásit se do maximálně dvou otevřených disciplín Abilympiády 2024. Ve dvanácti disciplínách, mezi kterými je například košíkářství, aranžování květin nebo fotografování, změří abilympionici své umělecké a dovednostní síly v pátek 24. května. Místem konání 28. Abilympiády bude Enteria aréna v Pardubicích.