Program VOLNOČASOVKY 2024 Pražské organizace vozíčkářů nabízí akce z pěti okruhů:

- TVOŘIVÁ SETKÁNÍ (tvořivé, výtvarné a rukodělné aktivity pod vedením a za pomoci lektorů)

- U KAFÍČKA (besedy a posezení se zajímavými lidmi nad zajímavými tématy, a to nejen u kafíčka)

JÓGA PRO SEDÍCÍ (cyklus jemných jógových protahovacích a dechových cvičení pod vedením profesionální lektorky)

- ŠIP-KÁRY (trénink a amatérské hraní moderních elektronických šipek)

- VYCHÁZKY BEZ BARIÉR (půldenní vycházky přístupnými a skoro přístupnými zajímavými místy Prahy)

Členství v Pražské organizaci vozíčkářů není podmínkou účasti na VOLNOČASOVKÁCH, nicméně členi mají přednost. Podrobnosti se zobrazí kliknutím na název akce v seznamu níže. 

Online VOLNOČASOVKY jsou zdarma, na ostatních se platí účastnický příspěvek 50,- Kč za osobu. Platí i doprovody. U akcí, na které bude třeba pořizovat materiál nebo jiné potřebnosti, se může účastnický příspěvek zvýšit. Vše oznámíme předem, na místě vás nic nepřekvapí.

Obecně platí, že je třeba se k účasti na VOLNOČASOVKÁCH hlásit (telefonicky, nebo na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nejpozději však dva pracovní dny před konáním. Kapacita akcí je omezená, proto doporučujeme přihlášení neodkládat.

Změna programu VOLNOČASOVEK 2024 je vyhrazena. O posunech termínů budeme informovat přihlášené telefonicky a současně případné změny zveřejníme na webových stránkách www.pov.cz ve složce VOLNOČASOVKY. Možnost účastnit se programu není vázána na členství v organizaci, ale členové POV mají v účasti přednost.

Individuální dopravu na akce si účastníci organizují sami, případně větší skupiny mohou požádat o koordinaci Věru Malou.