PRÁVNÍ PORADENSTVÍ

S dotazy právního charakteru se můžete obracet na dlouholetého spolupracovníka Pražské organizace vozíčkářů, JUDr. Pavla Jungra. Pomůže vám zorientovat se v problému, který řešíte, doporučí možná východiska, nebo pomůže sepsat patřičné dokumenty. Setkání a konzultace probíhají v kanceláři Pražské organizace vozíčkářů, na požádání je sjedná Věra Malá, tel.: 224 826 078, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

PRÁVNÍ PORADENSTVÍ V OBLASTI ODŠKODNĚNÍ ÚJMY NA ZDRAVÍ

JUDr. Zbyněk Drobiš nabízí členům a klientům Pražské organizace vozíčkářů bezplatně konzultace a právní pomoc advokáta při získání odškodnění újmy na zdraví. Poradí vám a poskytne informace k získání odškodnění újmy na zdraví, kterou jste utrpěli následkem dopravní nehody, pracovního úrazu, lékařského pochybení nebo jiné události. Setkání a konzultace probíhají v kancelářích Pražské organizace vozíčkářů, na požádání je sjedná Věra Malá, tel.: 224 826 078, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ

Možnost bezplatného psychologického poradenství osobám s tělesným nebo kombinovaným postižením a jejich rodinným příslušníkům a pečujícím osobám nabízí Mgr. Vlasta Stupková, sociální pracovnice s výcvikem v psychoterapii, s dlouholetou praxí v oblasti spolupráce s lidmi se zdravotním postižením. Konzultace probíhají v bezbariérových prostorách Asistence, o. p. s. nebo na jiném vhodném místě domluveným s klientem. Pro sjednání schůzky kontaktujte přímo paní Vlastu Stupkovou, tel.: 724 321 354, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..