Klub TÚRA POV je určen členům POV, které lákají výlety a nelekají překážky. Každoročně organizujeme 10 - 15 výletů po České republice, snažíme se hledat a mapovat trasy a místa, která nabízejí turistické zážitky i lidem na vozíku. Bez překonávání jistých obtíží a bariér to občas nejde, ale o každém výletu se snažíme přinést dostatek informací tak, aby se mohl každý turista rozhodnout, zda jej zvládne, případně jakou dopomoc bude potřebovat. Potřebuje-li turista osobní doprovod, musí si ho zajistit sám.

Dopravu u mimopražských výletů zajišťujeme z předem určených míst srazu. Do Klubu TÚRA je třeba se přihlásit a členové Klubu TÚRA platí roční členský příspěvek 150,- Kč. Podrobnosti o výletech, účastnických poplatcích a další potřebné informace v průběhu roku dostávají pouze přihlášení členové klubu. Přihlašování na výlety je písemné. Výletujeme od dubna do října. Výlety se konají až na výjimky o víkendu, nejčastěji v neděli.

Členství v Klubu Túra se musí každý rok obnovovat. Máte-li zájem stát se členem Klubu TÚRA, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem Věru Malou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).