Potřebujete pro své zdraví či péči o sebe služby nebo pomůcky, jejichž pořízení přesahuje vaše finanční možnosti? Jste ve složité životní situaci a potřebujete s jejím řešením pomoci finanční injekcí? Můžete využít dárcovskou platformu znesnaze21.cz a založit si projektovou sbírku. Založíte ji snadno online z domova, prostřednictvím formuláře na webu. Není třeba zakládat speciální transparentní účet. K samotné registraci budete potřebovat pouze e-mailovou adresu a facebookový účet.

Poté následuje ověření veřejně prospěšného účelu.  Je třeba doložit v přílohách danou situaci a stav. Je-li  vše uznáno, dostanete „zelenou“ a vaše sbírka bude spuštěna. Pak přichází na řadu ten nejdůležitější krok, kterým je oslovení dárců příběhem, popisem svého problému, nejvýstižnějším vysvětlením, na co a proč peníze sháníte a v čem vám pomohou. 

Cílem sbírky je v předem vymezené době nasbírat potřebnou sumu peněz. Pokud se vám to ale nepodaří, nevadí, i tak vám nastřádaná částka náleží v plné výši a bez odpočtů. Proběhne podpis smlouvy na obou stranách a peníze vám dorazí na účet. 

Pro více informací volejte přímo na linku webového portálu 730510377. Je dobré, říci si o pomoc, když jí potřebujete.