V sobotu 18. května se uskuteční 57. ročník nejznámějšího českého dálkového pochodu, Pochod Praha Prčice. Pražská organizace vozíčkářů je i letos patronem speciální 13 kilometrů dlouhé trasy z Miličína. Informace pro pochodníky, kteří na se tuto trasu chystají, naleznete zde: https://pov.cz/akce/pochod-praha-prcice.

Ti z vás, kteří chtějí využít nabídky hromadného zájezdu na akci, se musejí přihlásit nejpozději 5. května. Po tomto datu bude fixně objednána doprava a dodatečné přihlášky nebudeme moci přijímat. 

Turisty, kteří se do prostoru startu dostaví po vlastní ose, upozorňujeme, že se také musejí přihlásit a nahlásit, zda využijí dopravu řidičů z cíle zpět na místo startu. Všechny podrobné informace naleznete na odkazu viz výše. Novinkou letošního roku je, že si na dopravu budete muset koupit kupón již při startu. Lidé bez kupónu se do svozu nedostanou. Chceme tak předejít nepříjemným situacím, kdy se pro dopravu do Miličína rozhodli i Ti, kteří si ji původně neobjednali. Kapacita je omezena a nejsme schopni ji navýšit. Proto zpět na start přepravujeme jen řidiče, kteří si pak zbytek posádky musejí vlastním vozem vyzvednout v Přestavlkách (cca 900 metrů od centra Sedlce - Prčice).

Pokud máte jakékoliv dotazy, volejte Jarku Frankovou na telefon 731 469 084.