Navzdory nemilým celosvětovým okolnostem proběhla i letos konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Bylo tomu již po dvacáté, byť originálně na dálku. Vše se vydařilo a v programu byl představen, krom jiného, i jedinečný webový portál Tvojelaska.cz.

Hledáte už dlouho někoho pro život?

Chcete s někým milým trávit radostné chvilky?

Máte potíže se svým handicapem a seznámení se vám nedaří?

Bojíte se, že zůstanete sami?

…. pak je to cesta přesně pro vás.  

Tato online seznamka respektuje individuální přístup ke každému klientovi, s možností samostatného výběru partnera, anebo je výběr vedený odborným koučem. K dispozici jsou každému zájemci vztahoví poradci a psychologové.  Pomohou vám s problémy, na které při seznamování narážíte, proberou s vámi nesnáze se vztahy, se kterými jste se dosud setkali.

TvojeLaska.cz je sociálním podnikem, zaměstnává znevýhodněné osoby a je určen skutečně pro všechny. Seznámit se prostřednictvím této internetové služby může opravdu každý, se zdravotním omezením i bez něj. Tato příležitost je tu pro vás zdarma a prvotním krédem je tu maximální ochrana vašeho soukromí.

Pro navázání vztahu je hlavně nesmírně důležité přiznat si, ale i světu kolem nás, že se chci s někým seznámit nebo přátelit a na nabídky setkání říkat „ano“. Zájemcům, kteří to prostě mají jen trochu složitější se společenským kontaktem a seznamováním, je sestaven vstupní profil, kde se ukazuje shoda s potenciálními partnery. Jednoduše, kdo se k vám skutečně hodí dle sebraných informací o představách o životě. Klient vyplní v začátku detaily o svém handicapu a preferencích. Za informaci o omezeních se není dobré stydět, chceme přeci, aby nás ten druhý měl rád se vším všudy.  

Odborní pracovníci vám v agentuře pomohou vytvořit Love report index – „index seznamitelnosti“. Pokud se vám seznamování nedaří, pomohou vám hledat příčinu. Odborníci s každým aktivně pracují, pokud si to přeje.  I ten, kdo je pro své zdravotní omezení limitován v návštěvách jinde, protože je vázán výhradně na svou domácnost, může být v přívětivém spojení s někým sobě blízkým prostřednictvím sociálních sítí. Je fajn, že to již tato doba umožňuje.

   

Jsme na prahu roku 2021. Začněte ten nový rok s radostí a s láskou.

Přívětivý rok 2021 plný lásky, přátelství a porozumění vám přeje POV.