Zdravotní pojišťovny poskytují svým pojištěncům nad rámec plateb z veřejného zdravotního pojištění řadu bonusů a výhod, především pro podporu zdravého životního stylu a prevence různých onemocnění.

Podívejte se, jaké výhody a bonusy nabízí právě vaše zdravotní pojišťovna.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nabízí svým pojištěncům preventivní programy a slevy u partnerských prodejen. Podrobné informace a způsob, jak o výhody požádat, najdete zde.

Oborová zdravotní pojišťovna poskytuje svým pojištěncům benefity na míru podle konkrétních potřeb. Podrobné informace a způsob, jak o výhody požádat, najdete zde.

Pojištěnci RBP zdravotní pojišťovny mohou využít preventivní a bonusový program podle věku. Podrobné informace a způsob, jak o výhody požádat, najdete zde.

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky nabízí svým pojištěncům využití až tří různých příspěvků z preventivních programů a množství slev u partnerských prodejen. Podrobné informace a způsob, jak o ně požádat, najdete zde.

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky přináší svým pojištěncům příspěvky na podporu prevencePodrobné informace a způsob, jak o výhody požádat, najdete zde. Množství slev a výhod pro členy má také pojišťovnou zřizovaný Klub pevného zdraví

Pojištěnci Zaměstnanecké pojišťovny Škoda mohou využít mnoho výhod a benefitů v rámci zdravotních programů. Podrobné informace a způsob, jak o výhody požádat, najdete zde.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky nabízí svým pojištěncům nonstop službu lékaře na telefonu a program slev a výhod. Podrobné informace a způsob, jak o ně požádat, najdete zde.