Pokud z různých důvodů nevycházíte ven, nebo když máte chuť vyzkoušet něco nového či nechat jiné udělat práci s nákupy a vařením za vás, zkuste se obrátit na některou z dovážkových služeb.

Nejznámější jsou dovozy potravin, kdy si na jednotlivých webových stránkách vyberete z obrovského množství zboží a necháte si ho ve zvoleném čase dovézt domů. Vyzkoušet můžete třeba tyto:

www.rohlik.cz

Ve spodní části stránek naleznete odkaz na Rohlík bez bariér (Klub plný výhod pro osoby starší 65 let nebo držitele průkazů ZTP) s nabídkou dopravy zdarma a vynesením nákupu až ke dveřím bez ohledu na patro a velikost nákupu.

www.kosik.cz

Ve spodní části stránek e-shopu naleznete odkaz na projekt Plná péče. Klub nákupů pro seniory a držitele průkazů ZTP s dopravou zdarma, speciálními slevovými nabídkami či pomocníkem na telefonu, který je připraven pomoci vám s registrací do programu i se samotným nákupem. Pro přijetí nákupu si připravte občanský průkaz pro ověření věku nebo průkazku ZTP (ZTP/P).

itesco.cz/

Supermarket nabízí kromě dovozu potravin domů i službu Klikni a vyzvedni, kdy si nákup objednáte v pohodlí domova a vyzvednete si ho v některé z kamenných prodejen, kde vám ho obsluha donese až do auta.

potravinydomu.cz   

Internetový obchod s širokou nabídkou i nepotravinového zboží, jako jsou třeba oděvy nebo kancelářské potřeby.

www.z-market.cz

Tradiční dovážková služba nabízí bonusový systém pro stálé zákazníky.

 

Pokud bydlíte v okolí Zličína (Praha 5) nebo v Ostravě, může být pro vás dobrou variantou objednání zboží z domova na www.iglobus.cz a vyzvednutí připraveného nákupu na výdejním místě.

V případě, že máte chuť na nějakou specialitu, nechce se vám vařit, chystáte oslavu nebo si prostě chcete zpříjemnit den dobrým jídlem, zkuste se podívat na nabídku v restauracích, které poskytují dovoz v rámci portálu www.damejidlo.cz. Pokud si nevyberete z nabízených možností, podívejte se na webové stránky své oblíbené restaurace, mnohé z nich nabízejí rozvoz.

Jestli to, co potřebujete, neseženete ve výše zmíněných online obchodech, může vám s dovozem pomoci idodo.cz, osobní asistenční služba, která o sobě tvrdí, že zařídí dovoz čehokoliv, co je legální. Tak se jich zkuste zeptat.

Dovoz domů také nabízí i většina online obchodů, informace o tom obvykle naleznete v záložce Možnosti dopravy a platby. V případě, že si nejste jisti, určitě se na ně neváhejte obrátit s dotazem.

Každý poskytovatel dovozových služeb má vlastní podmínky, ceny, a místa, kam dováží, to se vždy dozvíte na jednotlivých webových stránkách. Kdybyste s čímkoliv potřebovali pomoci, můžete se obrátit i na nás, zkusíme to spolu vyřešit.